Costa Consulting Iwa Da Silva E Costa

Adres: Poznań
Telefon: 665710801
Strona www: http://www.costaconsulting.pl/
Adres email: iwa@costaconsulting.pl
Numer członkowski:

Certyfikowany coach, trener, konsultant biznesowy – posiada ponad 20-letnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży w dużych organizacjach międzynarodowych m.in. w zarządzaniu zespołami, realizacji celów biznesowych na rynku B2C i B2B, projektowaniu nowych produktów, zarządzaniu projektami, wdrażaniu zmian organizacyjnych i budowaniu zespołów. Rozumie presję na wyniki oraz problemy menedżerów.
Była Członkiem Zarządu w firmie belgijskiej, zarządzała zespołem na rynkach wschodnich, pracowała m.in. na stanowisku Marketing Managera, Product Managera i Brand Managera.

W pracy z ludźmi ważne jest dla niej inspirowanie innych do działania, motywowanie do samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju – nie tylko w sferze zawodowej, ale także prywatnej.
Klienci cenią ją za rozumienie realiów organizacji, uważność na człowieka, otwartość i autentyczność.

Absolwentka Master Business Trainer ODiTK oraz Szkoły Coachów Akademii Set.
Współpracuje z Katedrą Marketingu Produktu UE w Poznaniu, gdzie prowadzi wykłady z tematyki komunikacji, budowania marki osobistej, wizerunku i dress code’u.
Zarządza firmą doradczo-szkoleniową Costa Consulting, która specjalizuje się w obszarze komunikacji, wizerunku, marketingu i obsługi klienta.

Specjalizuje się w coachingu biznesowym, menedżerskim, kariery i wizerunku.