Akademia JA Sp.z o.o.

Adres: Ul. Śląska 51b/1a, 81-304 Gdynia
Telefon: 516195701
Strona www: http://www.akademia-ja.pl/
Adres email: biuro@akademia-ja.pl
Numer członkowski:

Akademia JA stworzona została w 2014 roku przez właścicielki firm, trenerki i specjalistki w dziedzinie coachingu – Agnieszkę Zielonka i Iwonę Żbikowską. Zbudowana na bazie wielu szkół coachingowych i trenerskich, odpowiada na potrzeby współczesnego rynku szkoleniowego oraz potrzeby zgłaszane przez klientów procesów. Charakteryzuje się unikatową metodyką pracy udoskonalaną i rozwijaną zgodnie z oczekiwaniami klientów. Akademia JA proponuje swoim klientom szeroki wachlarz usług szkoleniowych i doradczych, wykorzystując coaching, jego metody i narzędzia.

Aby uczyć jak wyzwalać potencjał ludzki, wywoływać chęć uczenia się i pokonywać trudności Akademia JA prowadzi Akademię Coachingu Petrichor. Jest to pełny program szkoleniowy, umożliwiający zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w zakresie świadczenia usług coachingowych – wspierania ludzi w dążeniu do celów i rozwiązywania trudnych tematów. Jest programem akredytowanym przez Izbę Coachingu, który całościowo przygotowuje do zawodu coacha zgodnie z wytycznymi Izby Coachingu oraz jej kodeksu etycznego.

Powstała na bazie wielu szkół coachingowych, Akademia Coachingu Petrichor łączy to, co w nich najlepsze. Proponuje unikatową metodykę pracy, służy rozwojowi, uczy odpowiedniego podejścia i wartości, pokazuje narzędzia, które są dźwignią do pracy z emocjami i przekonaniami oraz rozwija świadomość coacha.
Program Akademii Coachingu Petrichor obejmuje 170 godzin dydaktycznych. Osobom chętnym zapewnia 7 godzin mentor coachingu z jednym z mentorów ICF. Ponadto, umożliwia nagranie sesji coachingowych z klientem i daje możliwość przeprowadzenia pierwszych 11 godzin bezpłatnych sesji coachingowych, co potrzebne jest do dalszej akredytacji w ICF. Superwizje przeprowadzane są przez superwizorów Izby Coachingu.

Założycielki i prowadzące to dwie wysokiej klasy specjalistki w dziedzinie coachingu- Agnieszka Zielonka i Iwona Żbikowska.
Agnieszka Zielonka jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie psychologii, certyfikowanym business coachem International Coaching Community (ICC) oraz certyfikowanym supervisorem ICC z akredytacją Polskiej Izby Coachingu. Iwona Żbikowska jest coachem i supervisorem z akredytacją Polskiej Izby Coachingu oraz certyfikowanym coachem International Coaching Community (ICC).
Ich energia, wiedza i doświadczenie zapewniają efektywność i najwyższy poziom merytoryczny kursu.