To Możliwe (XMR Consulting Mirosława Smoczyk)

Adres: Gabinet Punkt Odniesienia, ul. Fabryczna 27/10, 00-443 Warszawa Adres rejestracyjny firmy: ul. Górnośląska 17/19/61, 00-443 Warszawa
Telefon: 791 822 422
Strona www: http://www.tomozliwe.pl/
Adres email: tomozliwe@tlen.pl
Numer członkowski: M000345

Coach, mentor i menager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi zespołami, w optymalizacji procesów operacyjnych i realizacji założeń biznesowych. Kwalifikacje coacha zdobywała na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, gdzie obecnie kontynuuje studia na kierunku Psychologia. Ukończyła studia MBA w obszarze Przywództwa i Coachingu. Pracuje pod superwizją.

Specjalizuje się w pracy z kadrą menagerską średniego szczebla. Pracuje w obszarach związanych z rozwojem umiejętności zarządzania zespołami i organizacji pracy. Jako Dyrektor Produkcji w jednej z największych agencji marketingowych w Europie od lat odpowiada za pracę kilkusetosobowego zespołu. Jako coach wspiera również innych w pracy nad sobą, nad poprawą relacji i osiąganiem celów w obszarze pozazawodowym.

Wyznaje ideę nieustannego rozwoju, stąd też wciąż poszerza własne kwalifikacje i szuka kolejnych ścieżek, którymi może podążać doświadczając i chłonąc wiedzę.