Agencja Szkolenia i Promocji Kadr Supra Iwona Żbikowska 

Adres: ul. Sezamkowa 75/2 81-198 Dębogórze (koło Gdyni)
Telefon: 502313636
Strona www: http://www.iwonazbikowska.pl/
Adres email: i.zbikowska@supra.pl
Numer członkowski: M000232

Marka iwonazbikowska.pl jest miejscem, w którym kobiety mogą zatroszczyć się o siebie, swoje życie i swój obecny lub dopiero planowany biznes.

Iwona Żbikowska towarzyszy i wspiera poszukujące kobiety w zmianie, w odkrywaniu siebie, by mogły prowadzić biznes w zgodzie ze swoimi wartościami, w równowadze ze swoim z życiem prywatnym. Proponuje swoim klientkom kompleksowe, skrojone na miarę, indywidualne pakiety rozwoju osobistego oparte m. in. na narzędziach coachingowych, grupowe warsztaty rozwojowe dla kobiet na progu zmiany, prowadzących lub planujących otworzyć firmę. Oferuje również warsztaty rozwojowe w asyście koni zgodnie z metodą Horse Assisted Education oraz superwizje dla coachów.

Prowadzi również warsztaty rozwojowe w asyście koni dla grup zorganizowanych oraz procesy coachingowe dla pracowników i kadry managerskiej małych i średnich firm.

Iwona Żbikowska jest przedsiębiorczynią od prawie 25 lat. Od 10 lat działa z sukcesem w biznesie coachingowym. Wspiera ludzi w zmianach, w życiu i w biznesie, w wybieraniu własnych dróg do bardziej harmonijnego, lepszego i szczęśliwszego życia.

Jeśli potrzebujesz odnaleźć siebie w zmianie, swoją energię i swój cel, to odpowiednie miejsce dla Ciebie.