Agencja Szkolenia i Promocji Kadr Supra Iwona Żbikowska 

Adres: ul. Sezamkowa 75/2 81-198 Dębogórze (koło Gdyni)
Telefon: 502313636
Strona www: http://www.iwonazbikowska.pl/
Adres email: kontakt@iwonazbikowska.pl
Numer członkowski: M000232

Agencja Szkolenia i Promocji Kadr Supra Iwona Żbikowska działa w branży rozwojowej już od 25 lat. Na początku w Suprze można było zapisać się na kurs językowy, zawodowy, umiejętności miękkich, czy wziąć udział w jednym       z licznych programów aktywizacji zawodowej. Jednak już od 10 lat Iwona Żbikowska, właścicielka firmy i  jednocześnie coach ICC oraz akredytowana coach       oraz superwizorka IC opiera całą swoją działalność zawodową na coachingu. 

Obecnie, działając pod marką osobistą iwonazbikowska.pl pomaga ludziom, którzy pogubili się w pędzie współczesnego świata, czasem utracili kontakt ze sobą i wiarę w swoje możliwości. Proponuje pakiety rozwojowe oparte na metodologii coachingowej, wzbogacone wieloma innymi metodami rozwojowymi,  jak na przykład Horse Assisted Education (HAE). Towarzyszy i wspiera poszukujące osoby w zmianie zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Pomaga uwierzyć i odkryć siebie, swoją moc i unikatowe talenty. Wreszcie pomaga zdjąć z siebie krępujące blokady i przekonania, aby móc usłyszeć swój wewnętrzny głos i odkryć swe zagłuszane latami potrzeby. Ten proces pozwala wyrwać się z pęt niemocy i braku motywacji do podążania własna drogą. Metodą pracy Iwony jest coaching transformujący.         To oznacza, że pracując z nią, przechodzi się głębokie, wewnętrzne zmiany. Modyfikacji ulega sposób myślenia, przekonania, postawa, motywacja, energia, wewnętrzna harmonia itp. Wszystko to dzieje się w atmosferze pełnej akceptacji, wsparcia, uważności i tylko w obszarach, zakresie i kierunku, na który klient jest gotowy.

Jako doświadczona przedsiębiorczyni, Iwona Żbikowska pomaga również innym kobietom rozkwitnąć w prowadzonym przez nie lub dopiero planowanym biznesie.      W swoich grupowych warsztatach rozwojowych “Wiśnia na torcie”, w sposób holistyczny, oparty na coachingu grupowym, master mind, Horse Assisted Education         i wielu innych, wspiera kobiety w odkrywaniu swoich unikatowych wartości, które staja się później podwalinami ich biznesu. Towarzyszy i wspiera kobiety                  w odnajdywaniu  balansu w życiu osobistym i zawodowym oraz w prowadzeniu biznesu w zgodzie z własnymi wartościami.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.iwonazbikowska.pl