GRUPA ACTIVE CHANGE

Adres: Kraków, 30-307, Powroźnicza 6/2
Telefon: 509 501 476
Strona www: http://www.ipri.com.pl/
Adres email: kontakt@activechange.pl
Numer członkowski:

Grupa Active Change jest firmą zrzeszającą profesjonalistów – coachów, trenerów, psychologów, menadżerów i psychoterapeutów. Wspieramy osoby indywidualne oraz instytucje w szeroko rozumianym rozwoju. W Krakowie prowadzimy Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (http://ipri.com.pl/) – niepubliczną placówkę kształcenia ustawicznego, świadczącą usługi edukacyjne, psychologiczne i coachingowe. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów naszej firmy jest Szkoła Profesjonalnego Coachingu − pierwszy i największy w Polsce kurs akredytowany przez Izbę Coachingu. Grupa Active Change jest również organizatorem i partnerem studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i Opolu.

Grupa Active Change otrzymała szereg akredytacji, w tym Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. Jest członkiem-założycielem Izby Coachingu, z którą aktywnie współpracuje.

Realizujemy wiele szkoleń na terenie całego kraju. Firma specjalizuje się w szkoleniach coachingowych, zarządczych i psychologicznych, przyjmując za główną metodę pracy aktywne zajęcia warsztatowe. Program szkoleń znajdujących się w ofercie Grupy Active Change, każdorazowo dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorców, a praca trenerów poddawana jest stałej superwizji. Gwarantuje to wysoką jakość świadczonych usług i efektywność przeprowadzanych zajęć.