Fabryka Biznesu i Finansów Sp. z o.o. Agnieszka Dobosz

logo Fabryka Biznesu i Finansów

Adres: ul. Portowa 13B lok. 1.80B, 76-200 Słupsk
Telefon: 533 298 996
Strona www: http://www.fbif.pl/
Adres email: biuro@fbif.pl
Numer członkowski: 354

Coaching to dla mnie wsparcie w procesie zmiany.

Kwalifikacje:

Certyfikowany Coach Praktyk Life & Business Coaching
Mentorka w programie mentoringowym IIBA Poland
Mentorka w programie mentoringowym Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Mentorka w programie mentoringowym Fundacji Liderek Biznesu
Członkini EMCC Poland
Członkini IIBA Poland
Członkini Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Członkini Fundacji Liderek Biznesu
Członkini zarządu Słupskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Doświadczenie:
Jestem mentorką, coacherką i doradczynią biznesową, posiadającą obszerne doświadczenie w wsparciu ludzi pragnących doskonalić siebie oraz organizacje planujące rozszerzenie swojego wpływu na rynku. Moja praktyka skupia na indywidualnych podejściach do każdego klienta. Rozpoczynam każdy proces od głębokiego zrozumienia ich celów, wartości i wyzwań, co umożliwia mi dostosowanie strategii i narzędzi coachingowych do ich unikalnych potrzeb.
Poprzez empatię, wsparcie i rzetelną refleksję, pomagam moim klientom pokonywać przeszkody, rozwijać swoje potencjały i budować bardziej satysfakcjonujące życie.

O prowadzeniu firmy i skutecznym rozwijaniu biznesu wiem sporo. Od ćwierć wieku zajmuję kluczowe stanowiska związane z finansami przedsiębiorstw i nadzorem wewnętrznym. Mam również doświadczenie w kierowaniu spółkami, opracowywałam i realizowałam strategie finansowe. Byłam odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych. Śledząc trendy i zdarzenia rynkowe, identyfikowałam możliwości rozwoju biznesu. Zrealizowałam wiele skomplikowanych i ambitnych przedsięwzięć, w tym: zmiany formy prowadzenia działalności, wdrożenie norm jakościowych, pozyskanie gruntu w specjalnej strefie ekonomicznej czy budowa nowoczesnej hali przemysłowej. Z moją pomocą firmy profesjonalizowały się, optymalizowały procesy i przekształcały z małych podmiotów rodzinnych w certyfikowanych dostawców z mocną pozycją na rynku międzynarodowym.

Moje doświadczenie jako coach to nie tylko praca zawodowa, ale także pasja, która pozwala mi wspierać innych w osiąganiu ich marzeń i rozwoju osobistego.

Specjalizacja:
business coaching
life coaching
mentoring