Urszula Mijakoska

Akredytowany superwizor
Data ważności akredytacji: 1970/01/01
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 609911983
Strona www:
Adres email: info@swiadomyrozwoj.pl
Instytut Świadomego Rozwoju s.c.

Superwizor coachingu, coach, trener, dietetyk
Specjalizuje się w biznes, life i diet coachingu. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy. Pomaga w rozwoju kompetencji przywódczych, komunikacyjnych, zarządzania sobą i relacjami. Wspiera w poszukiwaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym, w radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym, stresem i z sytuacjami konfliktowymi. Pomaga w budowaniu samoświadomości emocjonalnej, pewności siebie i w poszukiwaniu zrównoważonego stylu życia. Pracuje w paradygmacie systemowym, podejście to cechuje widzenie osoby w kontekście zespołowym i organizacyjnym.

Od ponad dziesięciu lat współpracuje jako coach, trener, z globalnymi korporacjami, pol-skimi i zagranicznymi firmami z różnych branż m.in. finansowej, transportowej, FMCG, energetyki i przemysłu. Autorka publikacji z obszaru coachingu i zdrowego stylu życia m.in. Coaching, Newsweek, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, onet.pl, portale stylu ży-cia. W pracy biznes coacha pomaga jej dwudziestoletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu działem handlowym, które zdobyła w Polsce i za granicą. Pracowała jako dyrektor handlowy, doradca biznesowy w renomowanych firmach w branży petrochemicznej i paliwowej.

Superwizor coachingu akredytowany przez Izbę Coachingu. Certyfikowany coach ICC – International Coaching Community (certyfikat nr.3314) i biznes coach ICC (certyfikat nr 0186). Certyfikowany coach biznesu metodą TROP. Certyfikowany trener coachingu gru-powego. Pierwszy w Polsce diet coach. Jest autorką programu Diet Coaching akredyto-wanego przez Izbę Coachingu. Prowadzi Kurs Diet Coachingu dla tych, którzy chcą zostać coachami jak również dla coachów, którzy chcą zostać diet coachami. Autorka książek :„Diet Coaching. Poradnik dla wiecznie odchudzających się”, „Diet Coaching. Pierwsza polska książka o świadomym odżywianiu się” i „Stres na detoksie”.

Rodzaje coachingu: Biznesowy, Kariery, Osobisty/Życiowy, Grupowy