Monika Zubrzycka-Nowak

Akredytowany coach i Akredytowany superwizor
Data ważności akredytacji: 2027/06/25
Miejscowość: Warszawa / Łomianki
Telefon: 502033734
Strona www:
Adres email: monika@gwps.pl
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne-Szkolenia Monika Zubrzycka-Nowak

Akredytowany coach superwizor

Powołała do życia i prowadzi Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne – Szkolenia.

Od 1997r. prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte z zakresu zarządzania sobą oraz rozwijania umiejętności społecznych umożliwiających lepsze i skuteczniejsze funkcjonowanie w dobie nieustających zmian i pojawiania się nowych wyzwań.

Jest współtwórczynią jednej z pierwszych w Polsce Szkoły Coachingu z programem spełniającym wymagania International Coaching Federation. Zrealizowała jedenaście edycji Studium Coacha Basic i sześć Studium Coacha Executive (ponad 2000 godzin szkoleń). Prowadzi coaching menedżerski, executive, life. Uwielbia teamcoaching. Tworzy programy szkoleniowe dla firm dopasowane do potrzeb organizacji i ludzi w niej funkcjonujacych.

Propaguje wykrywanie kluczowych elementów dla poprawy funkcjonowania firm nowoczesną metodą „ustawień biznesu” wg. B.Hellingera.

Współautorka książek: „Czym (Nie) Jest Coachinig – Prawdy i Mity o Coachingu” oraz ‘Coaching Zdrowia – Twoje Zycie w Twoich rękach’.

Pełni funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju, które realizuje programy edukacyjne dla szkolnictwa dofinansowywane przez FIO, MEN, EU.

Konsultant TVN, Radio Plus, Vox, Twój Styl, Elle, Newsweek Polska, Remedium, Magazyn Coaching

Rodzaje coachingu: Biznesowy, Osobisty/Życiowy