Magdalena Grzęda

Akredytowany coach
Data ważności akredytacji: 2027/12/22
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 691-353-515
Strona www: http://www.linkedin.com/in/magdalena-grzęda
Adres email: magdalenagrzeda03@gmail.com

Akredytacje, uprawnienia: Ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu na SWPS przy współpracy z Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (2020 r.).

Jestem certyfikowanym Coachem Mocnych Stron (certyfikowanym w Strength Community) wykorzystującym m.in badanie tzw. talentów Gallupa w odkrywaniu mocnych stron i rozwijaniu pewności siebie.

Doświadczenie: Jestem doświadczoną menadżerką z długoletnim stażem w bankowości, głównie w obszarze zarządzania ryzykiem, gdzie zdobyłam duże doświadczenie w pracy z ludźmi, w tym w zarządzaniu dużymi zespołami i przeprowadzaniu je przez szereg zmian. Od kilku lat jestem również liderką Women’s Network orgaznizującą warsztaty i programy rozwojowe głównie dla kobiet, w tym x-biznesowe programy mentoringowo-coachingowe.

Głównymi obszarami mojej pracy coachingowej są business coaching oraz life coaching. Pracuję w oparciu o metodę CoachWise.

W biznesie pracuję głównie z kobietami w zakresie zwiększenia efektywności w osiąganiu celów zawodowych, rozwijania umiejętności interpersonalnych i kompetencji komunikacyjnych oraz zwiększania poczucia własnej wartości i pewności siebie.

W life coachingu wspieram przede wszystkim w odkrywaniu siebie i swoich mocnych stron, zwłaszcza w okrywaniu siły i motywacji do budowania szczęśliwego życia opartego na wartościach i relacjach, w ustalaniu krótko i długoterminowych celów, a także w budowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie.