Krzysztof Michał Nowak

Akredytowany coach
Data ważności akredytacji: 2025/12/20
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 509678872
Strona www: https://excellentcoach.eu/
Adres email: krzysztof.michal.nowak@gmail.com

Przedsiębiorca od 1998 roku realizujący projekty i zarządzający firmami na zróżnicowanym rynku polskim i europejskim. Doświadczenie zdobywał w prowadzeniu przedsięwzięć związanych z produkcją, handlem i usługami na rynku reklamowym BTL i POS, finansowym, handlu krajowego i międzynarodowego, oznakowania i oświetlenia architektonicznego, wydawniczym.

Dyplomowany coach, mediator i przedsiębiorca. Współautor programu i trener w szkole coachingu Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne Szkolenia Monika Zubrzycka-Nowak. Koordynator i współtwórca zakończonego w 2014 roku europejskiego projektu Coaching Burnout Syndrome Solution (C-BOSS). Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju. Absolwent Studium Coacha Basic i Executive oraz kursu life coachingu The Coaching Academy w Londynie.

Uważa, że człowiek sam jest najlepszym nauczycielem dla samego siebie. Czasem potrzebuje tylko małej pomocy w nauce. Wspiera liderów i ekspertów w zarządzaniu przedsięwzięciami i projektami o zróżnicowanej skali. Prowadzi executive i life coaching. Projektuje i prowadzi warsztaty dla zespołów i organizacji. Zajmuje się mediacjami społecznymi. Rozwija swoje kompetencje w Polsce i za granicą. Regularnie uczestniczy w superwizji. Coaching i praca z ludźmi to jego pasja i nauka, a projektowanie i uczestniczenie w warsztatach to zabawa.

Zainteresowania architekturą, technologią IT oraz zarządzaniem i organizacją rozwijał uczestnicząc w studiach na różnych kierunkach (UW, PW, SGH). W swojej działalności włącza zdobyte doświadczenie i wiedzę z obszarów biznesu, coachingu i mediacji w działania prospołeczne związane z międzypokoleniową wymianą wiedzy, uczeniem się przez całe życie i rozwojem inicjatyw lokalnych. Jego rolą jest wspieranie i łączenie świadomych liderów biznesu, organizacji pozarządowych i samorządu.

Rodzaje coachingu: Osobisty/Życiowy