Iwona Żbikowska

Akredytowany coach i Akredytowany superwizor
Data ważności akredytacji: 2026/04/08
Miejscowość: Dębogórze
Telefon: 502313636
Strona www: http://www.iwonazbikowska.pl/
Adres email: kontakt@iwonazbikowska.pl
Agencja Szkolenia i Promocji Kadr Supra Iwona Żbikowska 

Iwona Żbikowska jest najwyższej klasy specjalistką w dziedzinie coachingu, trenerką, mentorką, superwizorką. Jest również przedsiębiorczynią od prawie 25 lat, obecnie prowadzącą działalność pod własną marką iwonazbikowska.pl.

Posiada certyfikat coacha International Coaching Community (ICC) oraz akredytację coacha superwizora Polskiej Izby Coachingu.  Coaching holistyczny, który proponuje, odbywa się zgodnie ze Standardami IC. Podejście holistyczne uwzględnia, że na nasze zachowania ma wpływ nie tylko wiedza i umiejętności. Istotne są: system przekonań i poglądów, zakorzenione nawyki w myśleniu i działaniu, hierarchia wartości, poczucie tożsamości, odczuwania równowagi między życiem osobistym a zawodowym.

Współpracuje z klientami indywidualnymi, właścicielami małych i średnich przedsiębiorstw, kadrą zarządzającą średniego i wyższego szczebla oraz zespołami jako life, business i team coach.

Ukończyła studia na Akademii Morskiej w Gdyni o kierunku zarządzanie i marketing oraz Akademię Rozwoju Umiejętności

Trenerskich na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest specjalistką public relations i doradztwa personalnego oraz expertem Master Business Trainer. Aktywnie działa w dziedzinie rozwoju osobistego. Jest facylitatorką metody Horse Assisted Education i prowadzi warsztaty w oparciu o innowacyjną metodę pracy rozwojowej w asyście z końmi.

Ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów i treningów dla wszystkich grup odbiorców (klientów indywidualnych, instytucji państwowych, placówek oświatowych oraz firm).Zawodowo wciąż się rozwija, poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności, biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach, superwizjach i interwizjach.

Pod swoją marką www.iwonazbikowska.pl oferuje kompleksowe pakiety rozwoju indywidualnego opartego m. in. na narzędziach coachingowych, grupowe warsztaty rozwojowe dla właścicielek firm oraz chcących założyć swoją działalność. Ponadto prowadzi warsztaty rozwojowe w asyście koni zgodnie z metodologia Horse Assisted Education.