Anna Chraniuk

Akredytowany coach i Akredytowany superwizor
Data ważności akredytacji: 2026/12/22
Miejscowość: Szczecin
Telefon: 785614589
Strona www: http://timeon.com.pl/
Adres email: anna.chraniuk@wp.pl

Akredytowany Coach i Superwizor Izby Coachingu, Certyfikowany Coach ICF na poziomie PCC, Mentor Coach, dyplomowany Trener Biznesu, certyfikowany trener FRIS® oraz Certyfikowany Praktyk Analizy Transakcyjnej. Menedżer z wieloletnim stażem i Koordynator projektów rozwojowych. Przedsiębiorca – właścicielka firmy www.annachraniuk.pl. oraz kreatorka marki timeon Dujanowicz & Chraniuk. Współautorka pierwszej w Polsce książki o superwizji pn. „Superwizja w coachingu” oraz Kursu na superwizora coachingu. Z pasji do rozwoju i etycznego wykonywania zawodu współautorka bloga timeon.com.pl/blog.

Obszarem mojej pracy coachingowej jest life oraz business coaching. Pracuję z menadżerami, dyrektorami, liderami, kierownikami zespołów projektowych w zakresie ich rozwoju zawodowego, zwiększania efektywności oraz realizacji wyznaczonych celów. Cenię sobie pracę w obszarze coachingu kariery (w obszarze tym wykonuję różnorodne testy). Wspieram młodych coachów w uzyskaniu akredytacji – prowadząc warsztaty, sesje mentorskie i superwizje.

W swojej pracy łączę metody pracy oraz narzędzia trenerskie i coachingowe, co pozwala na osiąganie przez uczestników szkoleń najwyższych efektów. Ważnym dla mnie elementem pracy z ludźmi jest inspirowanie ich do działania, motywowanie do samodzielnego podejmowania decyzji, do rozwoju – nie tylko w sferze zawodowej ale również prywatnej.

Rodzaje coachingu: Biznesowy, Kariery, Osobisty/Życiowy, Zespołu, Grupowy (obszar pracy via skype/telefon cała Polska)