Anna Srebrna

Akredytowany coach i Akredytowany superwizor
Data ważności akredytacji: 2027/06/25
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 606462736
Strona www: http://www.lps.pl/
Adres email: an.srebrna@gmail.com
Laboratorium Psychoedukacji

Akredytowany przez Izbę Coachingu coach i superwizor coachingu. Certyfikowany coach International Coaching Community. Członek Komisji Akredytacyjnej przy Izbie Coachingu. Posiada certifikaty psychoterapeuty i trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Oprócz coachingu zajmuje się psychoterapią indywidualną i superwizją. Prowadzi zajęcia na Podyplomowym Studium Coachingu i Mentoringu (studium prowadzone przez Laboratorium Psychoedukacji we współpracy ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej) i grupy superwizyjne dla absolwentów Studium.

Od 2008r prowadzi procesy coachingowe dla menedżerów i osob prywatnych. Pracowała m.in. z pracownikami firm z branży telekomunikacyjnej i elektronicznej, pracownikami organizacji pozarządowych, specjalistami i prywatnymi przedsiębiorcami.

Z wykształcenia jest psychologiem, ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim. Podyplomowo kształciła się w Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła trzyletnie Studium Psychoterapii.

Jako coach i trener pracowała m.in. z firmami: STMicroelectronics, Mercedes Benz, IKEA Retail, PKO BP,  Novonordisk, Abbott . Współpracowała przez kilka lat jako konsultant i trener z firmą Master Management Poland (dostawcą na rynek polski testu do badania osobowości zawodowej Master Person Analysis).