Anita Orzechowska

Miejscowość: Bydgoszcz
Telefon: 691213623
Strona www:
Adres email: anita.orzechowska@ic.org.pl
CST Coaching Anita Orzechowska

Członek Prezydium Izby Coachingu
Anita Orzechowska – coach, trener biznesu,
Magister Doradztwa i Coachingu, dyplom studiów podyplomowych Coaching. Jest Akredytowanym Coachem Izby Coachingu, Masterem Praktykiem NLP, Akredytowanym Coachem ICF na ACC, Pracuje w metodologii „Points of you”. Profesjonalnym coachingiem zajmuje się od 2014 roku. W ciągłym rozwoju szuka odpowiedzi na nurtujące pytania.
Właściciel firmy szkoleniowej CST Coaching, prowadzi zajęcia dla prezesów, managerów, handlowców, pracowników, start-upów, studentów, młodzieży, rodziców.
Autor wielu warsztatów z zakresu sprzedaży, komunikacji interpersonalnej, zarządzania prowadzonych w obszarze coachingu. Pracuje w autorskim stylu: #PoMistrzwskuRozwińSkrzydła. Autor kilku projektów coachingowych skierowanych do młodzieży, studentów, kobiet.
Mentor dla sturt-upów w AIP Bydgoszcz
Wykładowca na Collegium Da Vinci w Poznaniu, Katedra Coaching i Zarządzanie.
Ma silne poczucie celu, skupia się na rozwiązaniach, co bardzo pomogło jej w trudnych momentach życia osobistego, jak i w rozwoju zawodowym.
Uwielbia prace z drugim człowiekiem. Patrzeć, jak rozwija się, zmienia, nie ważne czy to dziecko, manager, zagubiony rodzic, pracownik poszukujący własnej drogi, czy może nastolatek lub prezes firmy szukający właściwej strategii.

Rodzaje coachingu: Przywódczy, Umiejętności, Strategiczny, Biznesowy, Kariery, Osobisty/Życiowy, Zespołu, Grupowy