Agnieszka Ewa Podleśna


Data ważności akredytacji: 2029/04/30
Miejscowość: Nowa Iwiczna
Telefon: 697 997 155
Strona www: http://www.agnieszkapodlesna.pl/
Adres email: agnieszka.ewa.podlesna@gmail.com

Jestem absolwentką trzech etapów Szkoły Trenerów i Trenerek Komunikacji opartej na Empatii w Warszawie, w tym Kursu Coaching oparty o Empatię, akredytowanego przez Izbę Coachingu. Ukończyłam też Kurs Mediacji NVC. Jestem w procesie uczenia się podejścia Resonant Healing Sary Peyton.

Pracuję indywidualnie i z parami, wspierając swoich Klientów w odkrywaniu i rozumieniu siebie. Prowadzę też różnego rodzaju warsztaty, grupy rozwojowe i szkolenia.

Styl pracy

Kluczowe jest dla mnie życzliwe wsłuchanie się w osobę, której towarzyszę. Chcę, by moje Klientki i moi Klienci doświadczali, że na naszym spotkaniu mile widziane są wszystkie ich uczucia i reakcje. Wierzę bowiem, że te ujawniają się wtedy, gdy mają nadzieję na bycie wysłuchanymi i uznanymi. Gdy to następuje możliwy jest kontakt, odkrywanie, poszerzanie świadomości i realizowanie celów. Bez pośpiechu, oczekiwań. Bez szukania winnych czy oceniania. A za to z uznawaniem wszystkiego, co chce być uznane. Z odkrywaniem naszych ważnych potrzeb i wraz z tym z odkrywaniem sensu naszych działań, nawet jeśli byliśmy z nich do tej pory jakoś niezadowoleni.

W moim towarzyszeniu innym ważne jest dla mnie zatrzymywanie się przy tym, co sygnalizuje ciało i praca tylko z tym, co wyraża na tę pracę swoją zgodę. Lubię zatrzymywać się przy myślach, ale też zapraszam pojawiające się świeże metafory i inne sposoby aktywujące prawą półkulę naszego mózgu.

Moje sesje coachingowe ubogacam metodami zaczerpniętymi z podejścia Resonant Healing Sary Peyton, teorii poliwagalnej Stephana Porgesa i teorii więzi Johna Bowlby’ego – w zależności od tego, co może być wspierające i służące celowi mojej Klientki czy mojego Klienta.

Dominujące rodzaje coachingu

  • Coaching indywidualny (life coaching, business coaching, coaching z elementami psychoedukacji, coaching wrażliwy na traumę)
  • Coaching z parami (z elementami mediacji, dla par, które chcą się zrozumieć i dogadać, a także dla par, które utknęły w jakimś obszarze swojej relacji)
  • Coaching grupowy (zwłaszcza dla kobiet i rodziców).