Akademia coachingu PETRICHOR

Akademia Coachingu Petrichor rozwija i wspiera osoby chcące pomagać innym – uczy metod służących rozwojowi oraz pokonywaniu trudności, a także udoskonala działania wdrażające zmiany.

Aby uczyć jak wyzwalać potencjał ludzki, wywoływać chęć uczenia się i pokonywać trudności powstała Akademia Coachingu Petrichor. To wyjątkowe przedsięwzięcie skierowane jest do osób przygotowujących się do zawodu coacha. Daje także różnorodne narzędzia do działania w obszarze zarządzania, edukacji i pomocy psychologicznej – może być więc przydatnym kursem rozszerzającym dla osób, pracujących w różnych branżach np. oświata lub biznes.

Akademia Coachingu Petrichor jest pełnym programem szkoleniowym, umożliwiającym zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w zakresie świadczenia usług coachingowych – wspierania ludzi w dążeniu do celów i rozwiązywania trudnych tematów. Jest programem akredytowanym przez Izbę Coachingu, który całościowo przygotowuje do zawodu coacha zgodnie z wytycznymi Izby Coachingu oraz jej kodeksu etycznego.

Powstała na bazie wielu szkół coachingowych, Akademia Coachingu Petrichor łączy to, co w nich najlepsze. Proponuje unikatową metodykę pracy, służy rozwojowi, uczy odpowiedniego podejścia i wartości, pokazuje narzędzia, które są dźwignią do pracy z emocjami i przekonaniami oraz rozwija świadomość coacha.

Program Akademii Coachingu Petrichor obejmuje 170 godzin dydaktycznych. Osobom chętnym zapewnia 7 godzin mentor coachingu z jednym z mentorów ICF. Ponadto, umożliwia nagranie sesji coachingowych z klientem i daje możliwość przeprowadzenia pierwszych 11 godzin bezpłatnych sesji coachingowych, co potrzebne jest do dalszej akredytacji w ICF. Superwizje przeprowadzane są przez superwizorów Izby Coachingu.

Agnieszka Zielonka – założycielka i prowadząca to wysokiej klasy specjalistka w dziedzinie coachingu. Jej energia, wiedza i doświadczenie zapewniają efektywność i najwyższy poziom merytoryczny kursu.

Dostawca: AKADEMIA JA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data ważności: 02/06/2028