Instytut MUKOID Komunikacja dla Rozwoju

Adres: ul. Pużaka 3, 31-316 Kraków, ul. Śniadeckich 12/16, 00-656 Warszawa
Telefon: 690860188
Strona www: https://www.mukoid.com/
Adres email: instytut@mukoid.com
Numer członkowski:

Stworzony przez dr Ewę Mukoid Instytut to zespół doświadczonych, profesjonalnych coachów z międzynarodowymi akredytacjami ICF, zarazem praktyków, trenerów i mentorów biznesu. Przy większych projektach Instytut Mukoid korzysta z potencjału blisko 400 certyfikowanych coachów, absolwentów Studiów Zawodowych Coachingu Mukoid.

Od 2007 roku Instytut Mukoid dostarcza ludziom biznesu i ich organizacjom sprawdzonych technik i narzędzi rozwoju. Nasze działania cechuje profesjonalizm, czyli: odpowiedzialność, szacunek, życzliwość i elastyczność. W razie potrzeby możemy pracować w językach polskim, angielskim, francuskim i niemieckim. Posiadamy sale szkoleniowe i gabinety do pracy indywidualnej w Krakowie oraz Warszawie. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski.

Klienci cenią sobie nasze:

  • „szyte na miarę” programy mentoringowe i szkoleniowe dla rozwoju kadr,
  • coachingi executive dla kluczowych współpracowników i osób zarządzających,
  • team coachingi dla zespołów zarządzających oraz projektowych,
  • badania i audyty, które pozwalają trafnie zdiagnozować i wybrać najlepsze ścieżki rozwoju

Jesteśmy w Bazie Usług Rozwojowych PARP, co oznacza możliwość dofinansowania zakupu naszych usług ze środków publicznych i programów unijnych.

Kursy profesjonalnego coachingu
Programy studiów coachingu Instytutu Mukoid posiadają najwyższą akredytację ICF (ACTP), która gwarantuje bezwzględną dbałość o jakość szkolenia, a co za tym idzie – wysoką jakość coachingu prowadzonego przez naszych absolwentów. Certyfikat ukończenia Studiów Zawodowych Coachingu Mukoid jest znakiem profesjonalisty i najlepszą przepustką akredytacji ACC ICF. Natomiast Zaawansowane Studia Mukoid w 100% przygotowują do akredytacji na prestiżowym poziomie PCC ICF.

Obok studiów i kursów skierowanych do adeptów coachingu, Instytut Mukoid prowadzi coachingowe usługi rozwojowe oraz specjalistyczne szkolenia dedykowane profesjonalistom różnych branż.

Nad jakością wszystkich usług i produktów Instytutu osobistą pieczę sprawuje dr Ewa Mukoid, MCC ICF Master Executive Coach, Mentor i Certyfikowany Superwizor Master Academy of Coaching oraz Asesor międzynarodowych procesów egzaminacyjnych.

Więcej o Instytucie Mukoid dowiecie się Państwo na oficjalnej stronie www.mukoid.com
Informacje na temat aktualnie prowadzonych kursów i studiów coachingu znajdują się na www.studiacoachingu.com