Biznes Rozwój Ludzie Katarzyna Kisiel

Adres: Wierzchosławice 94, 59-420 Bolków
Telefon: 509 397 747
Strona www: http://www.hrebbe.pl/
Adres email: kontakt@hrebbe.pl
Numer członkowski: 359

Posiadam ertyfikat ukończenia akredytowanych przez IC studiów podyplomowych Coaching w Biznesie oraz certyfikat Mentor / Coach w Kryzysie Psychologicznym i Biznesowym Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu. Dodatkowo Menedżerka z wieloletnim doświadczeniem, Trenerka Biznesu, Praktyk Odporności Psychicznej, Pasjonatka Rozwoju Osobistego i Tworzenia Angażujących Miejsc Pracy.

Doświadczenie:

Na co dzień wspieram efektywność biznesowa firm poprzez wdrażanie strategii z obszaru tzw. „miękkiego” HR, budowania wizerunku pracodawcy oraz usprawnieniu komunikacji wewnętrznej. Pracuje z firmami, które nie posiadają w swojej strukturze HR Business Partnera, chcą stworzyć procesy HR w swojej organizacji od podstaw lub posiadają pojedyncze stanowiska odpowiedzialne za politykę HR i zależy im na możliwości konsultowania procesów.

Jestem partnerem dla osób zarządzających w strategicznych decyzjach z obszaru zarządzania i polityki personalnej. Wspieram przedsiębiorców, menedżerów oraz specjalistów w rozwoju osobistym i zawodowym.

Specjalizacja:

Głównie pracuję w obszarze Coachingu Biznesowego indywidualnego i zespołowego oraz jako Coach w Kryzysie Biznesowym. Najczęstsze obszary pracy to:

  • diagnozowanie i rozwój kompetencji menadżerskich (shadowing),
  • coaching kariery,
  • coaching menedżerski / Executiv).

Pracuję z HR Business Partnerami oraz Menedżerami w obszarze wykorzystania narzędzi coachingowych w zarządzaniu.