Marek Chudzik

Marek Chudzik

Akredytowany coach
Data ważności akredytacji: 2025/06/23
Miejscowość: Warszawa, Siedlce, Łuków
Telefon: 579636736
Strona www: http://www.coachrelacji.pl/
Adres email: marek@coachrelacji.pl
IN.TU Marek Chudzik

Ukończyłem Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu na Uniwersytecie SWPS organizowane przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Odebrałem tu potężny warsztat przygotowujący do profesjonalnej pracy coacha. Swoje zamiłowanie kontynuowałem pogłębiając umiejętności i rozwijając talent na kursach takich jak: Terapia Skoncentrowana Na Rozwiązaniach I’ i II’ – CTSR, Szkoła Team Coachingu – HPR Group, Szkoła Coachingu Zespołowego i Grupowego – Pracownia Coachingu NOVO, Racjonalna Terapia Zachowania – Pracownia RTZ Agnieszka Hottowy.
Podlegam stałej superwizji pracy coacha, co zapewnia mi nieustanne rozwijanie kompetencji. Uzyskałem certyfikację konsultanta Extended DISC. Posiadane kompetencje potwierdza Akredytacja Coacha Izby Coachingu.

Moje życie zawodowe to ponad dwadzieścia lat fascynującej pracy z ludźmi, wśród ludzi i dla ludzi w segmentach takich jak HoReCa i RETAIL doświadczanej na różnych stanowiskach (także managerskich). Od roku 2016 realizuję się w obszarach rozwojowych, coachingu i szkoleniach. Bliskie są mi sprawy akceptacji i konfliktu, komunikacji i jej braku, związków i samotności, bycia sobą i zakładania masek. Pojęcie relacji spaja te wszystkie części składowe życia prywatnego i pracy zawodowej, dlatego pomaganie ludziom we wzmacnianiu umiejętności budowania dobrych relacji stało się moją misją i pasją. Wierzę, że w dobie pędzącego świata zrobienie przestrzeni dla prawdziwego siebie może być trudnym wyzwaniem. Ufam, że każdy może zatrzymać się i z satysfakcją dokonać korzystnych zmian osiągając swoje założenia. Współpracuję z różnymi organizacjami rozwijając swoją markę coachrelacji.pl. Wspieram społecznie Izbę Coachingu jako Kierownik Biura przyczyniając się do realizacji misji propagowania idei profesjonalnego coachingu. Większość moich klientów stanowią osoby indywidualne, zgłaszające się z polecenia.

Współpraca: Izba Coachingu; GPR Group Sp. z o.o.; Extended Tools Polska; EQ Matylda Marczak; Assets & Skills Consulting; CST Coaching; Be Mindful; Uniwersytet Rzeszowski; Winestory – Wineonline Sp. z o.o.; Fundacja WWF Polska.