Maja Stoppa

Akredytowany coach
Data ważności akredytacji: 2025/02/27
Miejscowość: Gdańsk
Telefon: 502436694
Strona www: http://www.rocketstudio.eu/
Adres email: m.stoppa@rocketstudio.eu
Rocket Studio Sp. z o.o.

Jestem psychologiem, trenerem i certyfikowanym coachem Izby Coachingu.
Coaching łączę z podejściem skoncentrowanym na rozwiązaniach. Ukończyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Od 2002 roku pracuję z ludźmi, wspierając ich w rozwoju zawodowym, wchodzeniu na ścieżkę prowadzenia własnego biznesu, poszerzaniu umiejętności komunikacyjnych, przywódczych i biznesowych.
Skończyłam Szkołę Trenerów Grupy TROP, specjalizuję się w warsztatach i szkoleniach rozwijających umiejętności miękkie, uczę zarządzania projektami i wspieram współpracę w zespole. Posiadam uprawnienia do korzystania z narzędzi psychometrycznych Thomas International badających kompetencje. Przez wiele lat zajmowałam się doradztwem zawodowym i biznesowym.
Przez 15 lat byłam związana z organizacją pozarządową wspierającą przedsiębiorczość. Zrealizowałam kilkadziesiąt projektów finansowanych ze środków unijnych i samorządowych. Propaguję zwinne zarządzanie w najmniejszych firmach oraz zachęcam do stosowania go w swoich indywidualnych życiowych przedsięwzięciach. Posiadam certyfikat Agile PM.
Poza prowadzeniem coachingu, zawodowo zajmuję się psychologią języka, pracuję z klientami nad tym jak poprzez zmianę mówienia mogą zwiększać swoją skuteczność.
Niezwykle cenię dystans i poczucie humoru, które pozwalają spojrzeć z odpowiedniej perspektywy. Wierzę w coaching bez zadęcia.

Specjalizacje: life coaching, biznes coaching, coaching kariery