511 416 541

biuro@ic.org.pl
ul. Smulikowskiego 4 lok. 118

Izba Coachingu
ul. Smulikowskiego 4
00-389 Warszawa
NIP 701-020-12-12

KRS 0000337327
REGON 142010942

konto bankowe: VWBank
92 2130 0004 2001 0500 2308 0001

Wszystkie kontakty:

Akredytacja coachów, superwizorów i programówakredytacja@ic.org.pl

Prezydium Izby Coachingu

Bartosz Berendt, bartosz.berendt@ic.org.pl  – Prezes Izby Coachingu

Anita Orzechowska, anita.orzechowska@ic.org.pl – Członek Prezydium Izby Coachingu

Joanna Czarnecka, joanna.czarnecka@ic.org.pl – Członek Prezydium Izby Coachingu

Sąd Koleżeński

Adam Aduszkiewicz, adam.aduszkiewicz@ic.org.pl

Marlena Klimankowicz, marlena.klimankowicz@ic.org.pl

Marek Płoucha, marek.ploucha@ic.org.pl

Agnieszka Langowska,

Komisja Rewizyjna

Mariusz Cyzio, mariusz.cyzio@ic.org.pl

Joanna Mieczkowska-Trąd,

Karolina Żmudzka, karolina.zmudzka@ic.org.pl

Komisja ds. Akredytacji

Monika Zubrzycka-Nowak – monika.zubrzycka-nowak@ic.org.pl

Komisja ds. Etyki

Paulina Borsuk – paulina.borsuk@ic.org.pl

Artur Rzepecki – artur.rzepecki@ic.org.pl

Oddziały

Dolnośląski – Patrycja Frania-Seniuk, p.frania-seniuk@ic.org.pl 

Lubelski – Aleksandra Gospodarek, aleksandra.gospodarek@ic.org.pl

Łódzki – Tomasz Sławiński tomasz.slawinski@ic.org.pl

Małopolski – Joanna Balsamska, joanna.balsamska@ic.org.pl

Mazowiecki – Joanna Czarnecka, joanna.czarnecka@ic.org.pl

Śląski – Barbara Lech, barbara.lech@ic.org.pl

Świętokrzyski – Armand Naporowski armand.naporowski@ic.org.pl

Pomorski – Magdalena Sadowska-Pawlak, magda.sadowska@ic.org.pl

Podlaski – Sylwester Pilipczuk, sylwester.pilipczuk@ic.org.pl 

Zachodniopomorski – Ilona Łukasik, ilona.lukasik@ic.org.pl

Opolski – Ewa Duda, ewa.duda@ic.org.pl

Warmińsko-Mazurski – Anita Frankowiak, anita.frankowiak@ic.org.pl

Wielkopolski – Joanna Gawlik-Dziadoń, j.gawlik-dziadon@ic.org.pl

Kujawsko-Pomorski – Magda Kalińska, magda.kalinska@ic.org.pl, Anna Kania, anna.kania@ic.org.pl

Lubuski – Paulina Borsuk, paulina.borsuk@ic.org.pl

Walne Zgromadzenie Członków Izby Coachingu

Zapraszamy serdecznie wszystkich Członków Izby, a także osoby które:

Walne Zgromadzenie Członków Izby Coachingu odbędzie się dnia 15.12.2018 o godzinie 16:30 (pierwszy termin) lub 17:00 (drugi termin). Zebranie odbędzie się w Warszawie, adres sali podany zostanie bliżej terminu Zgromadzenia – w oparciu o liczbę potwierdzony osób.

Przedmiotem Zgromadzenia będzie uzupełnienie składu Komisji rewizyjnej oraz Komisji etyki.

Przy okazji Zgromadzenia będziemy chcieli przedstawić działania zrealizowane w bieżącym roku oraz plany na kolejny rok, a także usłyszeć Wasz głos.

Prosimy o potwierdzenie obecności najpóźniej do 30 listopada 2018.