Rafał Szewczak

Akredytowany coach i Akredytowany superwizor
Data ważności akredytacji: -0001/11/30
Miejscowość: Olsztyn
Telefon: 502709208
Strona www:
Adres email: rafal.szewczak@pracownianovo.pl
NOVO Sp. z o.o.

Dyrektor Programowy Pracowni Coachingu NOVO i Pracowni Trenerskiej NOVO, trener coachingu i superwizor, psycholog i certyfikowany coach (Professional Certified Coach, Certified Coach CoachWise™), członek International Coach Federation i European Mentoring and Coaching Council. Współtwórca metody efektywnego kształcenia – Modelu Efektywnego Szkolenia. Odpowiada za standardy nauczania trenerów i coachów w Studium Zawodowym Coacha Biznesu i Studium Zawodowym Trenera Biznesu NOVO. Współautor Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego. Prowadzi badania w obszarze efektywności coachingu. Trener umiejętności psychospołecznych I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Był odpowiedzialny za budowanie i rozwój struktur trenerskich w międzynarodowych korporacjach, projektował i wdrażał ogólnopolskie projekty szkoleniowe dla menedżerów, pracowników sprzedaży i obsługi Klienta. Jako coach wewnętrzny wspierał menedżerów i trenerów wewnętrznych. Od 2008 roku pracuje jako samodzielny coach w obszarze life i business coachingu.

Ukończył Akademię Coachingu: CoachWise Essentials™, CoachWise Equipped™ oraz CoachWise Proficiency™ – program ACTP (Accredited Coach Training Program) akredytowany przez ICF (International Coach Federation).

Specjalizuje się w coachingu przedsiębiorczości (budowanie własnego biznesu), podnoszeniu osobistej efektywności (zarządzanie sobą w czasie i osiąganie balansu), wspiera w zmianie i kryzysie. Prowadzi grupy superwizyjne i wspiera coachów w uzyskaniu akredytacji International Coach Federation na poziomie Associate Certified Coach (ACC).

Jest współtwórcą autorskich metod wykorzystywanych w coachingu zespołowym i grupowym. Prowadzi Centrum szkoleń online Eduszkolenia24.pl

Rodzaje coachingu: Biznesowy, Kariery, Osobisty/Życiowy, Zespołu, Grupowy