Marta Pawłowska

Miejscowość: Warszawa
Telefon: 609898774
Strona www:
Adres email: marta@korzenieskrzydla.pl
MG Network Marta Pawłowska

Pasjonatka zdrowego stylu życia i świadomego rozwoju osobistego człowieka, zajmuje się coachingiem zdrowia rodziny (w szczególności skutecznym „odchudzaniem recydywistów”, zmianą nawyków żywieniowych polskich rodzin i zaburzeniami jedzenia), coachingiem komunikacji i life coachingiem. Akredytowany coach Izby Coachingu, twórca i realizator pierwszych w Polsce warsztatów coachingowych dotyczących jedzenia emocjonalnego. W procesach coachingowych wykorzystuje elementy terapii narracyjnej oraz coachingu prowokatywnego, promuje integralną koncepcję zdrowia człowieka, z uwzględnieniem wymiaru fizycznego, psychologicznego, społecznego i duchowego.
Z pierwszego wykształcenia iberysta i ekspert ds. komunikacji zintegrowanej, 20 lat doświadczenia w Public Relations dla korporacji i sektora NGO – kampanie prozdrowotne, społeczne i edukacyjne oraz komunikacja trudna. Z przekonania Polka kochająca swój kraj, tytuł MBA z dysertacją na temat marketingu narodowego i promocji Polski w świecie, mówi 4 językami obcymi, ale i tak woli po polsku ☺
Doradca ds. komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz projektów społeczno-edukacyjnych, posiada doskonałe kompetencje i bezdenną energię do zarządzania projektami.

Rodzaje coachingu: Osobisty/Życiowy