Marek Płoucha

Akredytowany coach
Data ważności akredytacji: 1970/01/01
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 607696037
Strona www:
Adres email: marek.ploucha@pronavigare.com
Pronavigare Marek Płoucha

Lekarz, coach, terapeuta, trener biznesu, założyciel firmy ProNavigare.
Specjalizuje się w rozwoju kompetencji menedżerskich, umiejętności psychospołecznych i zarządzaniu sprzedażą.
Licencjonowany Coach ICC od 2005 roku, Master i Team Coach EMCC od 2013. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym i grupowym; biznesowym, interwencyjnym, executive i life coachingu. Twórca autorskiej metody Adventure Coaching. Najbliżej mu do holistycznego pojmowania coachingu i człowieka. Wielką wagę przywiązuje do równowagi tego co fizyczne, z tym co psychiczne i duchowe.
Od ponad 20 lat tworzy i prowadzi szkolenia, zarówno wewnątrz dużych korporacji jak i dla klientów indywidualnych. Przez wiele lat związany z branżą farmaceutyczną. Posiada bogate doświadczenie menedżerskie (zarządzał zespołami i wielomilionowym budżetem).
Absolwent MBA, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ukończył 2 letnie Studium Psychologii Zorientowanej na Proces. Akredytowany konsultant Discovery Insights, akredytowany Coach Izby Coachingu, akredytowany konsultant Power Intelligence, licencjonowany Praktyk NLP.
Prywatnie ojciec dwójki dzieci. Pasjonuje się żeglarstwem morskim i narciarstwem pozatrasowym. Uwielbia gotować, szczególnie dania inspirowane dawną kuchnią polską i kuchnią basenu M. Śródziemnego. Regularnie uczy żeglarstwa morskiego. Przepłynął Ocean Atlantycki i opłynął Przylądek Horn.

Rodzaje coachingu: Umiejętności, Biznesowy, Osobisty/Życiowy, Zespołu