Marcin Miziołek

Akredytowany coach
Data ważności akredytacji: 1970/01/01
Miejscowość: Włocławek
Telefon: 660799417
Strona www:
Adres email: marcin@miziolek.edu.pl
Spiral Coaching Marcin Miziołek

Certyfikowany Coach IC, NLP Master Coach by The American Board of NLP, Time Line Therapy® Master, założyciel Spiral CoachingTM. Swoją wiedzę z zakresu coachingu zdobywał m. in. na takich uczelniach jak Akademia Leona Koźmińskiego (Professional Coaching) oraz Uniwersytet w Cambridge (Life Coaching).
Karierę coachingową ściśle powiązał z pracą na Poziomach Wartości, które jako pierwszy badał i zdefiniował prof. Clare Graves, a następnie kontynuowali ją: Don Beck i Chris Cowan (Spiral Dynamics) oraz Ken Wilber (Spiral Dynamics Integral).
Z wykształcenia jest również filologiem angielskim, a biznesowo właścicielem szkoły językowej Miziołek Coaching Językowy® działającej w oparciu o coaching oraz zarządzanej z poziomu turkusu. Swą wiedzą miał okazję wielokrotnie dzielić się podczas autorskich wykładów na uczelniach wyższych w Polsce, Szwecji, Portugalii oraz na Łotwie.
Specjalizuje się w pracy z wartościami, negatywnymi emocjami oraz decyzjami ograniczającymi. Bazuje na usuwaniu irracjonalnych blokad powodowanych przez złość, zranienie, strach, skrzywdzenie, poczucie winy. Po ich usunięciu samo pojęcie „rozwój osobisty” jest znacznie większą perspektywą.

Rodzaje coachingu: Biznesowy, Osobisty/Życiowy, Zespołu, Grupowy