Kamila Sobel

Akredytowany coach
Data ważności akredytacji: 1970/01/01
Miejscowość:
Telefon: 503946660
Strona www:
Adres email: kamila.sobel.coach@gmail.com

Akredytowany Life & Business Coach , podlegający superwizji przez akredytowanych superwizorów na bieżąco, audytor w międzynarodowej firmie- lider branży FMCG, od ponad 10 lat English tutor, moderator sesji rozwiązywania problemów, absolwentka makro kierunku „Fine chemicals and specialty materials” na Politechnice Śląskiej oraz licznych studiów podyplomowych takich jak Studium Pedagogiczne, Zarządzanie Projektami w Przedsiębiorstwie, Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw, Akademia Profesjonalnego Coachingu, która jak mówi Kamila „wskazała jej tą właściwą drogę i poprzez praktykę – indywidualne sesje i warsztaty coachingowe – napełniła bagaż zwany doświadczeniem”. Studia prowadzone przez doświadczonych praktyków oraz największą europejską szkołą coachingu Noble Manhattan Coaching.
Aktywna członkini Klubu Izby Coachingu, Klubu Coacha, Tyskich Szpilek w Biznesie, Forum Coachingu i Superwizji, Klubu Mamuśki, bierze udział w takich wydarzeniach, jak „The way ahead”(Anthony Robbins), „Życie bez ograniczeń” (Nick Vujicic), różnorodne warsztaty rozwojowe- jednym słowem continuous improvement, aby towarzyszyć Klientom w kreowaniu i we wdrażaniu pożądanych przez nich ZMIAN w życiu prywatnym i zawodowym.

“Nie czekaj na emeryturę: żyj pełnią życia już dziś!
Chcesz zmienić pracę?
Założyć własną działalność lub rozwijać się w strukturach istniejącej firmy?
Chcesz wdrażać w życie swoje pomysły?
A może nie wiesz czego chcesz, a jednocześnie jest dla Ciebie ważne wyznaczenie priorytetów?”

Kamila oferuje indywidualne sesje i warsztaty coachingowe w języku polskim, a dla tych, którzy chcą połączyć naukę języka z rozwojem osobistym, również in English –
„Wierzę, że Ty jesteś ekspertem w Twoim życiu, moim zadaniem jest wydobyć z Twojego wnętrza najlepsze rozwiązanie dla Twojego wyzwania” .
Kamila umożliwia zapalenie światła świadomości w kluczowych obszarach Twojego życia stosując zindywidualizowane narzędzia coachingowe, metodę komunikacji NVC – porozumienie bez przemocy.
Feedback od zadowolonych Klientów, którzy przeszli z Nią drogę zwaną procesem coachingowym, utwierdza w przekonaniu, że warto Jej zaufać.
“Empatia w pracy Kamili przejawiała się w nastawieniu na wsparcie. Dzięki niej czułam się zrozumiana, a nigdy nie poczułam się oceniana. W sytuacji która była dla mnie wyjątkowo trudna, gdyż dotyczyła moich najwyższych wartości ( co sobie już uświadomiłam w trakcie sesji) zaproponowała dodatkowe spotkanie i ćwiczenie, które bardzo mi pomogło.”
“Jestem teraz bardziej świadoma swoich potrzeb i pragnień, rozumiem też jak mój rozwój osobisty ma wpływ na mnie i funkcjonowanie mojej rodziny, rozwój kariery”.
Więcej recenzji dostępnych jest na stronie:
http://www.facebook.com/pg/ZREALIZOWANYCEL/reviews
Na co dzień jest szczęśliwą mamą Basi i żoną Łukasza, realizuje swoje marzenia w zgodzie z własnymi wartościami i potrzebami.

Rodzaje coachingu: Biznesowy, Kariery, Osobisty/Życiowy, Zespołu, Grupowy