Joanna Fabisiak

Akredytowany coach
Data ważności akredytacji: 1970/01/01
Miejscowość: Osielsko
Telefon: 603669278
Strona www: http://www.coachingszkolenia.pl/
Adres email: j.fabisiak@sagres.pl
Sagres Coaching Szkolenia i Doradztwo Joanna Fabisiak

Akredytowany Coach Izby Coachingu, Certyfikowany Coach w metodologii wielopoziomowej Multi-Level Coaching, Licencjonowany Konsultant Mental Toughness MTQ48, certyfikowany Trener FRIS®.

Specjalizacja:

  • biznes coaching – przywódczy, dla kadry menadżerskiej
    i zespołów (sesje indywidualne, zespołu i grupowe).
  • life coaching,
  • coaching kariery.

Ponad 12 lat wspiera przedsiębiorców, wyposażając w niezbędne narzędzia menedżerskie i coachingowe.

W pracy z organizacjami wykorzystuje bogate doświadczenie zawodowe, które zdobyła  w biznesie (PR) oraz w administracji publicznej.

Realizuje projekty rozwojowe dla kadry menedżerskiej i zespołów. Pomaga szefom skutecznie kierować swoim zespołem zarówno podczas codziennej, rutynowej pracy, jak w momentach kryzysowych. Wspiera w osiąganiu celów zgodnych ze strategią firmy, jak i osobistymi wartościami.

Jej klientami są zarówno właściciele i zespoły z sektora MŚP, jak i pracownicy dużych korporacji.

Prowadzi sesje life coachingu. Towarzyszy klientom w inspirującej drodze zmian, przekraczaniu ograniczających blokad, odkrywaniu wewnętrznego potencjału i zwiększania swojej osobistej efektywności.

Cechuje ją holistyczne podejście, pomaga odkrywać rozwiązania, które są korzystne na wielu poziomach funkcjonowania klienta – zarówno w obszarze osobistym i zawodowym. Kluczowe jest dla niej myślenie systemowe, rozumienie złożoności rzeczywistości, w jakiej funkcjonuje klient.

Bliska jest jej idea coachingu, który jest praktyką opartą na dowodach.

Współautorka programu studiów podyplomowych Coaching na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, na których prowadzi zajęcia.