Hanna Zaleska

Akredytowany coach
Data ważności akredytacji: 1970/01/01
Miejscowość: Gdynia
Telefon: 609703053
Strona www:
Adres email: hanna.zaleska@hrprojektyrozwoju.pl

Certyfikowany coach International Coaching Community, właściciel firmy HR Projekty Rozwoju, prezes Fundacji Odpowiedzialnego i Świadomego Rozwoju. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Akademii L. Koźmińskiego. Posiada w swoim dorobku recenzowane publikacje, akredytację na projekty dotyczące systemowego zarządzania zmianą i rozwojem w organizacji.

W coachingu realizuje dwa główne cele: wsparcie rozwoju pracowników polskich firm poprzez doświadczenia i współpracę z międzynarodowymi korporacjami i organizacjami oraz wsparcie w zakresie podejmowania decyzji, życiowej zmiany postaw i przekonań osób będących na różnych etapach życia.

Stosuje podejście systemowe w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju dylematów. W każdej sytuacji podstawową cechą efektywności procesu coachingu jest zaufanie ze strony klienta i kierowanie się jego celami rozwoju w perspektywie wielu lat. Proces realizowanego coachingu jest zgodny z kodeksem etycznym coacha Izby Coachingu.

Posiada ponad 30 letnie doświadczenie zawodowe, w tym 22 lata na stanowiskach kierowniczych. Pracowała w przedsiębiorstwie polskim, międzynarodowej korporacji i ośrodku badawczo-rozwojowym w branży elektronicznej. Przez dwa lata pełniła społecznie rolę dyrektora Pomorskiego Oddziału Izby Coachingu promując ideę coachingu, wymianę doświadczeń i superwizję. We własnej firmie tworzy i realizuje projekty i programy szkoleniowe wspierające rozwój osób na każdym etapie życia.

Rodzaje coachingu: Biznesowy, Zespołu