Beata Rudzińska

Akredytowany coach
Data ważności akredytacji: 1970/01/01
Miejscowość: Kraków
Telefon: 602404111
Strona www:
Adres email: beata@wegespektrum.pl

Pragniesz wyglądać zdrowo i pięknie? Chcesz odzyskać energię, żeby realizować własne plany? Marzysz, by wreszcie poczuć się dobrze we własnym ciele? Być może dużo czytasz o zdrowym stylu życia? Znasz teorię. Próbujesz nawet czasami uprawiać aktywność fizyczną. Tyle że to za mało, i to Cię zniechęca. Tymczasem Twój lekarz po raz kolejny sugeruje Ci dietę. Łatwiej zmienić lekarza niż nawyki. Wiem, że trudno jest zrezygnować ze słodyczy albo innych tuczących frykasów. Niewykluczone, że smakołyki to Twój sposób na stres, nudę i niezadowolenie. Przyjrzymy się temu. Zapraszam na spotkanie ze mną, akredytowanym coachem IC, diet coachem i dietetykiem.

Jestem absolwentką krakowskiej AWF, ale wiedzę z zakresu dietetyki zdobyłam m.in. w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na studiach podyplomowych: Żywienie w zdrowiu i chorobie, oraz w Akademii Dietetyki.
Do zawodu diet coacha przygotowywałam się w Instytucie Świadomego Rozwoju w Warszawie, pod okiem Urszuli Mijakoskiej. Ukończyłam również Psychologię dla Coachów we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. A ponieważ dietetyka i coaching to dyscypliny, w których nieustannie należy się rozwijać, regularnie uzupełniam wiedzę na licznych dodatkowych kursach i konferencjach.
W tej chwili zgłębiam tajniki focusingu – specjalnej metody medytacji, która ułatwia moim klientom odczytywać i rozpoznawać sygnały z ciała, za którymi stoi intuicja i wewnętrzna dyscyplina.
Na spotkaniach ze mną czerpać będziesz z mojej wiedzy i doświadczenia, oraz otrzymasz skuteczne wsparcie coachingowe, dzięki któremu zmienisz nawyki żywieniowe, zyskasz zdrowie, oraz upragnioną sylwetkę. Wzmocnisz również pewność siebie, która sprzyjać będzie realizowaniu innych Twoich marzeń i celów.
Serdecznie zapraszam!

Rodzaje coachingu: Umiejętności, Kariery, Osobisty/Życiowy, Grupowy