Celem działalności oddziałów jest wsparcie statutowych działań Izby Coachingu.

W oddziałach systematycznie odbywają się:

  • spotkania informacyjne dot. akredytacji
  • spotkania Dyskusyjnego Klubu Coachingu
  • warsztaty rozwojowe dla coachów
  • superwizje grupowe zgodne ze standardami Izby Coachingu

Zapraszamy wszystkich  coachów do włączania się w rozwój Izby poprzez działanie w jednostkach terytorialnych.

Oddziały Izby Coachingu

  • Warszawa – Izba Coachingu Oddział Mazowiecki
    Dyrektor Oddziału: Joanna Czarnecka
    joanna.czarnecka@ic.org.pl
  • Trójmiasto – Izba Coachingu Oddział Pomorski
    Dyrektor Oddziału: Magdalena Sadowska – Pawlak
    magda.sadowska@ic.org.pl
  • Białystok – Izba Coachingu Oddział Podlaski
    Dyrektor Oddziału:  Sylwester Pilipczuk
    sylwester.pilipczuk@ic.org.pl
  • Szczecin – Izba Coachingu Oddział Zachodniopomorski
    Dyrektor Oddziału:  Ilona Łukasik
    ilona.lukasik@ic.org.pl
  • Kraków – Izba Coachingu Oddział Małopolski
    Dyrektor Oddziału: Joanna Balsamska
    joanna.balsamska@ic.org.pl
  • Łódź – Izba Coachingu Oddział Łódzki
    Dyrektor Oddziału: Tomasz Sławiński
    tomasz.slawinski@ic.org.pl
  • Toruń, Bydgoszcz – Izba Coachingu Oddział Kujawsko-Pomorski
    Dyrektor Oddziału: dr Magda Kalińska
    magda.kalinska@ic.org.pl
    Wicedyrektor Oddziału: Anna Kania
    anna.kania@ic.org.pl
  • Rzeszów – Izba Coachingu Oddział Podkarpacki
    Dyrektor Oddziału:
  • Wrocław – Izba Coachingu Oddział Dolnośląski
    Dyrektor Oddziału: Marta Smolińska
    marta.smolinska@ic.org.pl
    Wicedyrektor Oddziału: Patrycja Frania-Seniuk
    p.frania-seniuk@ic.org.pl
  • Kielce – Izba Coachingu Oddział Świętokrzyski
    Dyrektor Oddziału: Renata Rolecka
    renata.rolecka@ic.org.pl
  • Lublin – Izba Coachingu Oddział Lubelski
    Dyrektor Oddziału: Aleksandra Gospodarek
    aleksandra.gospodarek@ic.org.pl
  • Katowice – Izba Coachingu Oddział Śląski
    Dyrektor Oddziału:
    Wicedyrektor Oddziału: Barbara Lech
    barbara.lech@ic.org.pl
  • Opole – Izba Coachingu Oddział Opolski
    Dyrektor Oddziału: Ewa Duda
    ewa.duda@ic.org.pl
  • Olsztyn – Izba Coachingu Oddział Warmińsko-Mazurski
    Dyrektor Oddziału: dr hab. Anita Frankowiak
    anita.frankowiak@ic.org.pl
  • Poznań – Izba Coachingu Oddział Wielkopolski
    Dyrektor Oddziału: Joanna Gawlik – Dziadoń
    j.gawlik-dziadon@ic.org.pl
  • Zielona Góra – Izba Coachingu Oddział Lubuski
    Dyrektor Oddziału: Paulina Borsuk
    paulina.borsuk@ic.org.pl

Oddziały Izby Coachingu funkcjonują na mocy § 4 Statutu i uchwał podejmowanych przez Prezydium Izby Coachingu.

Zobacz Regulamin Oddziału Izby Coachingu