511 416 541

biuro@ic.org.pl

ul. Smulikowskiego 4 lok. 118

Izba Coachingu
ul. Smulikowskiego 4
00-389 Warszawa
NIP 701-020-12-12

KRS 0000337327
REGON 142010942

konto bankowe: VWBank
92 2130 0004 2001 0500 2308 0001

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby newslettera Izby Coachingu.

Wszystkie kontakty:

Finanse i księgowość

Anna Jarosławska, finanse@ic.org.pl, tel. 512 591392

Akredytacja coachów, superwizorów i programówakredytacja@ic.org.pl

Prezydium Izby Coachingu

Agnieszka Kasprzycka, agnieszka.kasprzycka@ic.org.pl  – Prezes Izby Coachingu

Adam Aduszkiewicz, adam.aduszkiewicz@ic.org.pl – Wiceprezes Izby Coachingu

Bartosz Berendt, bartosz.berendt@ic.org.pl – Członek Prezydium Izby Coachingu

Mirosława Huflejt-Łukasik, miroslawa.huflejt-lukasik@ic.org.pl – Członek Prezydium Izby Coachingu

Artur Rzepecki, artur.rzepecki@ic.org.pl – Członek Prezydium Izby Coachingu

Karolina Żmudzka, karolina.zmudzka@ic.org.pl – Członek Prezydium Izby Coachingu

Sąd Koleżeński

Wojciech Męciński, wojciech.mecinski@ic.org.pl

Magda Fres, magda.fres@ic.org.pl

Zbigniew Kieras, zbigniew.kieras@ic.org.pl

Komisja Rewizyjna

Anna Srebrna, anna.srebrna@ic.org.pl

Katarzyna Rybczyńska, katarzyna.rybczynska@ic.org.pl

Leszek Zawlocki, leszek.zawlocki@ic.org.pl

Komisja ds. Akredytacji

Monika Zubrzycka-Nowak – monika.zubrzycka-nowak@ic.org.pl

Komisja ds. Etyki

Patryk Lange – patryk.lange@ic.org.pl

Komisja ds. Współpracy z Uczelniami Wyższymi

Beata Gumińska-Wojtczak – b.guminska-wojtczak@ic.org.pl

Oddziały

Dolnośląski – Marta Smolińska, marta.smolinska@ic.org.pl, Patrycja Frania-Seniuk, p.frania-seniuk@ic.org.pl 

Lubelski – Aleksandra Gospodarek, aleksandra.gospodarek@ic.org.pl

Łódzki – Sylwia Rogala-Marciniak, s.rogala-marciniak@ic.org.pl , Tomasz Sławiński tomasz.slawinski@ic.org.pl

Małopolski – Joanna Balsamska, joanna.balsamska@ic.org.pl

Mazowiecki – Alicja Gniewek, alicja.gniewek@ic.org.pl, o.mazowiecki@ic.org.pl

Śląski – Magda Fres, magda.fres@ic.org.pl , Barbara Lech, barbara.lech@ic.org.pl

Świętokrzyski – Renata Rolecka, renata.rolecka@ic.org.pl

Pomorski – Magdalena Sadowska-Pawlak, magda.sadowska@ic.org.pl

Podlaski – Sylwester Pilipczuk, sylwester.pilipczuk@ic.org.pl 

Zachodniopomorski – Ilona Łukasik, ilona.lukasik@ic.org.pl

Opolski – Ewa Duda, ewa.duda@ic.org.pl

Warmińsko-Mazurski – Anita Frankowiak, anita.frankowiak@ic.org.pl

Wielkopolski – Joanna Gawlik-Dziadoń, j.gawlik-dziadon@ic.org.pl

Kujawsko-Pomorski – Magda Kalińska, magda.kalinska@ic.org.pl, Anna Kania, anna.kania@ic.org.pl

Lubuski – Paulina Borsuk, paulina.borsuk@ic.org.pl